Emrah Kozan

Emrah Kozan

2015 yılında Antalya’ya kesin dönüş yapan Emrah KOZAN, Raifhan AYDIN ile birlikte kurduğu Piksel Akademi bünyesinde bilişim alanında proje ve eğitim çalışmaları yapmaya başlamıştır. Aynı yıl ülkemizin en büyük bilişim etkinliklerinden biri olan Akdeniz Bilişim Zirvesi’nin küratörlüğünü yaparak bugüne kadar düzenlediği beş büyük zirve ile bilişim alanında ulusal çapta bir marka oluşturmuştur.

Organizasyon ve TEDx etkinlik küratörlüğünün yanı sıra profesyonel bir seminer konuşmacısı olan KOZAN bugüne kadar 300’ün üzerinde etkinlikte konuşmacı olarak yer almıştır. Tasarım Odaklı Düşünce, Web ve Mobil Arayüz Tasarımı, Dijital Girişimcilik gibi konularda etkili sunumlar yaparak binlerce kişinin kariyer yolculuğuna katkıda bulunmuştur.

Halihazırda Piksel Akademi bünyesinde bir bilgisayar kursu ve bir mobil uygulama ve geliştirme atölyesi bulunan KOZAN bununla beraber yıl içerisinde birçok farklı üniversitede kamu yararına seminerler vermeye devam etmektedir. Emrah KOZAN evli ve bir çocuk babasıdır.